Продукція

ГоловнаПродукціяДля меблевої промисловості

Для меблевої промисловості (1)

icon koira kokosovaya
Тропічний фрукт, який ми часто бачимо в рекламі відомої кокосової шоколадки, є «постачальником» не тільки молока і їстівної м'якоті,

але і унікального матеріалу - койри. Різні виробники використовують різні формулювання: кокосова койра,

кокосова плита - будьте впевнені, мова йде про одне й теж.

 

Кокосова плита - натуральний наповнювач із спресованих кокосових волокон (койри), кокосова плита - койра

просочених спеціальним складом на основі натурального латексу.

Надзвичайно міцний і довговічний, додає пружність і жорсткість матрацу.

Найчастіше для виготовлення матраців застосовується кокосова плита товщиною 1 см, але в моделях, рекомендованих

для людей з великою вагою, використовується кокосова плита товщиною 3 см.

 

Кокосове волокно (койра) сьогодні активно використовується при виробництві матраців.

Натуральний наповнювач, який неможливо повторити за допомогою штучних матеріалів, передає кокосовим матрацам багато корисних властивостей.

  • По-перше - завдяки пористості і волокнистій структурі койри матрац чудово вентилюється, причому незалежно від товщини шару. Це означає - ніякої прілості та неприємного запаху.
  • По-друге - жорсткість койри забезпечує необхідний ортопедичний ефект, особливо - в поєднанні з незалежним пружинним чи латексним блоком. Тому матраци на основі кокосової койри прекрасно підходять для профілактики хвороб опорно-рухового апарату. Жорсткість матраца визначаться за ступенем жорсткості наповнювача і кількістю шарів - чим їх більше, тим жорсткіше матрац.
  • По-третє - кокосовий матрац буде служити вам десятиліттями навіть при великому навантаженні, адже завдяки структурі і жорсткості наповнювача він стає зносостійким, міцним і довговічним.
  • По-четверте - кокосове волокно абсолютно не вбирає вологу. Тому у постільних кліщів та інших підозрілих мікроорганізмів - немає жодних шансів.

Ми здійснюємо постачання високоякісних латексованих плит з кокосового волокна (койри) для виробництва матраців і м'яких меблів.
Плити виробляються з кокосового волокна, механічно скрученого для додання властивостей пружності листа, в наслідок волокна з'єднуються між собою за допомогою латексу.

WWW.UKRKOKOS.COM.UA пропонує поставки настилу з латексованого кокосового волокна (койри), виробленого у відповідності до вимог замовника, за вигідною ціною.
Повідомте нам Ваші вимоги до товщини продукту і відсотку вмісту в ньому латексу.