ГоловнаПродукція

Продукція (4)

Підкатегорії

Для меблевої промисловості (1)

icon koira kokosovaya
Тропічний фрукт, який ми часто бачимо в рекламі відомої кокосової шоколадки, є «постачальником» не тільки молока і їстівної м'якоті,

але і унікального матеріалу - койри. Різні виробники використовують різні формулювання: кокосова койра,

кокосова плита - будьте впевнені, мова йде про одне й теж.

 

Кокосова плита - натуральний наповнювач із спресованих кокосових волокон (койри), кокосова плита - койра

просочених спеціальним складом на основі натурального латексу.

Надзвичайно міцний і довговічний, додає пружність і жорсткість матрацу.

Найчастіше для виготовлення матраців застосовується кокосова плита товщиною 1 см, але в моделях, рекомендованих

для людей з великою вагою, використовується кокосова плита товщиною 3 см.

 

Кокосове волокно (койра) сьогодні активно використовується при виробництві матраців.

Натуральний наповнювач, який неможливо повторити за допомогою штучних матеріалів, передає кокосовим матрацам багато корисних властивостей.

 • По-перше - завдяки пористості і волокнистій структурі койри матрац чудово вентилюється, причому незалежно від товщини шару. Це означає - ніякої прілості та неприємного запаху.
 • По-друге - жорсткість койри забезпечує необхідний ортопедичний ефект, особливо - в поєднанні з незалежним пружинним чи латексним блоком. Тому матраци на основі кокосової койри прекрасно підходять для профілактики хвороб опорно-рухового апарату. Жорсткість матраца визначаться за ступенем жорсткості наповнювача і кількістю шарів - чим їх більше, тим жорсткіше матрац.
 • По-третє - кокосовий матрац буде служити вам десятиліттями навіть при великому навантаженні, адже завдяки структурі і жорсткості наповнювача він стає зносостійким, міцним і довговічним.
 • По-четверте - кокосове волокно абсолютно не вбирає вологу. Тому у постільних кліщів та інших підозрілих мікроорганізмів - немає жодних шансів.

Ми здійснюємо постачання високоякісних латексованих плит з кокосового волокна (койри) для виробництва матраців і м'яких меблів.
Плити виробляються з кокосового волокна, механічно скрученого для додання властивостей пружності листа, в наслідок волокна з'єднуються між собою за допомогою латексу.

WWW.UKRKOKOS.COM.UA пропонує поставки настилу з латексованого кокосового волокна (койри), виробленого у відповідності до вимог замовника, за вигідною ціною.
Повідомте нам Ваші вимоги до товщини продукту і відсотку вмісту в ньому латексу.

Перегляд матеріалів ...

Пропонуємо Вашій увазі садовий бинт з кокосового волокна ( койри )

садовий бинт з кокосового волокна ( койри ) для захисту дерев від гризунів , шкідників і морозів Садовий бинт являє собою стрічку з натурального екологічного матеріалу - кокосового волокна ( койри ) , скріпленого за допомогою натурального латексу. Завдяки природним властивостям , матеріал має пористу структуру , яка вільно пропускає повітря , а природні властивості койри гарантують довгий термін його служби .


Бинт еластичний і не пошкоджує стовбур дерева або саджанця , при цьому кора дерева вільно дихає
При щільній обмотці стовбура бинтом - кора закрита і недоступна для гризунів і комах. Садовий бинт досить одного разу  намотати на стовбур дерева ( акуратно , в один шар з захльостуванням наприкінці намотування для фіксації ) і бинт довгий час буде виконує корисну роботу з захисту Ваших дерев. Ніякі шкідники не зможуть впоратися з таким захистом .

Детальніше ...

мульчувальне коло (диск) з кокосового волокна (койри)Мульчувальне коло виготовлено з пресованого кокосового волокна (койри) та має двостороннє просочення натуральним латексом. Завдяки чому диск зберігає свої властивості до 5 років. Мульчувальне коло використовується для захисту (мульчування) пристовбурового кола дерев, чагарників, декоративних та кімнатних рослин. Воно володіє цілим рядом унікальних властивостей і якостей. На сьогоднішній день жоден з природних і штучних матеріалів не може порівнятися по ефективності, екологічності і декоративності з мульчувальним колом з кокосового волокна (койри).
Цей товар користується великим попитом у дачників, власників приватних будинків, ландшафтних дизайнерів, комунальних підприємств Зеленбуду, садових центрів та інших користувачів.

Детальніше ...

Пропонуємо Вам унікальну екологічно чисту підложку під паркетну дошку або ламінат з кокосового волокна (койри) європейського виробника

 

підложка під паркетну дошку та ламінат з кокосу (койри)Екологічна підложка виготовляється з кокосового волокна (далі койри)

з доданням натурального латексу

з дотриманням всіх вимог сучасних європейських стандартів

з еко матеріалів

 

 

 


 При своїй екологічності підложка з кокосової койри, завдяки унікальному природному матеріалу та його природним властивостям має наступні переваги:

 • 100% екологічно чиста
 • гіпоалергенна - не викликає алергічних реакцій
 • не боїться вологи
 • не змінює товщину шару під впливом механічного навантаження
 • не знищується гризунами та паразитами
 • завдяки високому вмісту лігніну рганічна речовина, що поряд з целюлозою є складовою частиною здерев’янілих тканин вищих рослин. Разом з геміцелюлозою зумовлює міцність стовбурів і стебел рослин) кокосове волокно дуже еластичне, міцне та стійке до гниття

 

Найближчим конкурентом підложки з койри є підложка під ламінат або паркетну дошку з пробкового дерева, але в неї є досить вагомі недоліки:

 • використання синтетичного клею при виробництві, що не є екологічно
 • боїться вологи, внаслідок чого розбухає та сприяє життю різних мікроорганізмів
 • менш стійка до фізичного тиску
 • максимальна товщина всього 3 мм, що потребує більш якісної та дорожчої підготовки поверхні
 • ширина полотна всього 1м

 

Тож зробив свій вибір на користь підложки під ламінат та паркетну дошку з кокосової койри ви будете мати довговічну,

екологiчну підложку, яка прослужить Вам та Вашій родині багато років.

 

Пропонуємо підложку з кокосової койри в рулонах під паркетну дошку або ламінат з наступними характеристиками:

 

Склад: кокосове волокно (койра), натуральний латекс

Товщина: 5 мм

Ширина полотна: 2050 мм

Латексація: 15%

Основа: кокосове волокно (койра)

Щільність: 130 кг/м3, 600 гр/м2

 

Як купити

 

 екологічна підкладка з кокосової койри під ламінат та паркетну дошку екологічна підкладка під ламінат та паркетну дошку з койри в рулонах екологічна підкладка з кокосової койри під паркетну дошку та ламінат в рулонах

Роздрібна ціна 2.90 євро /м2

Детальніше ...