Застосування

ГоловнаЗастосуванняРемонт та будівництвоЕкологічний підхід до ремонту вашої оселі — це турбота про здоров'я вашої родини

Екологічний підхід до ремонту вашої оселі — це турбота про здоров'я вашої родини Рекомендовані

екологічні матеріали для будівництва та ремонту Дуже висока концентрація на порівняно невеликих площах автотранспорту, промислових підприємств та населення, призвело до того, що екологічна рівновага в містах принципово порушена. Враховуючи це, та той факт, що людина більшу частину свого життя проводить в оселі, екологічна безпека таких, приймає все більш гострий характер. Дивовижно, але факт, після проведених досліджень, у великих мегаполісах, самим забрудненим виявилось житло людини. Причиною того виявилося використання при будівництві та ремонті матеріалів абсолютно далеких від норм, відповідних екологічній безпеці. Що автоматично поставило під загрозу здоров’я людини.

 

Ремонт вашої оселі за екологічними стандартами — актуальна проблема сучасності

Для того, щоб ремонт в квартирі, будинку не став схожим на екологічну катастрофу в окремо взятому приміщенні, влаштовану власними руками, варто приділити особливу увагу правильному підбору будівельних матеріалів — екологічно чистим, які не наносять шкоди здоров’ю людини. Наукові розробки та використання новітніх технологій дозволили сучасній будівельній промисловості, в досить широкому асортименті, налагодити виробництво будівельних матеріалів, які мають високі показники екологічної чистоти.

 

Що означає застосування екологічно чистих матеріалів в будівництві та ремонті?

Це можливість застерегти цілу низку небезпечних захворювань. Збільшений радіаційний фон, онкологічні захворювання, захворювання органів дихальних шляхів, нервової системи — це далеко не повний список захворювань, які можливо уникнути, якщо не економити на своєму здоров’ї, якості життя та використовувати при ремонті та будівництві будинку, квартири екологічно чисті будівельні матеріали. Використання таких матеріалів при будівництві безпечної та комфортної оселі стає все більш і більш актуальне. Такій підхід до забезпечення безпечного житла, не наносячи шкоди здоров’ю людини, набуває останнім часом все більшої популярності не тільки в Європі, але і на вітчизняному будівельному ринку. І не дивлячись на те, що на ринку сучасної будіндустрії чітко простежується тенденція витиснення природних екологічних матеріалів їх штучними замінниками, виробники, для яких збереження людського здоров’я не пустий звук, намагаються не тільки приділяти достойну увагу виробництву еко-матеріалів, але і випускати їх більш удосконаленні.

Матеріали, які відповідають критеріям екологічної чистоти

Екологічно чистими є матеріали, що мають природне походження. Серед таких особою популярністю користуються таки матеріали, як дерево, кераміка, керамограніт та унікальний натуральний матеріал — кокосове волокно (або койра). Список природних матеріалів, що використовуються при будівництві та ремонті жилих приміщень досить великій, вони мають різні якості та властивості, але всіх їх об'єднує одне - абсолютна екологічна чистота. Використовуючи такі матеріали при ремонті, вдасться уникнути перетворення житла в звалище токсичних відходів, також дозволяє почувати себе в оселі не тільки комфортно та затишно, але і захищеним від шкідливих виділень. Формальдегід, свинець, ацетон, фенол та інші — це те, з чім прийдеться миритись, якщо не використовувати природні екологічно чисті матеріали, а застосовувати більш дешеві, за часту з низкою якістю їх аналоги.

З оцінок експертів, на ринку будматеріалів, сьогодні тільки біля 25% мають природне походження та відповідають необхідним вимогам якості, рахуючи екологічну чистоту. Добропорядні виробники маркують свою продукцію спеціальними індексами: Е1, Е2, Е3. Кожен з котрих, вказує та або іншу степінь екологічності матеріалу та рекомендують можливе місце його застосування.

Те, що будівельні еко-матеріали не данина моді, а реальна турбота про безпеку здоров’я, починають розуміти все більша кількість людей, яких штовхнула проблема вибору матеріалів при ремонті та будівництві. Зупинивши свій вибір на таких екологічних матеріалах, можливо отримати не тільки житло високої якості з сучасним дизайном, але й можливість бути впевненим за свою безпеку та за здоров’я своєї родини!

Останнє редагування Четвер, 06 лютого 2014 14:50
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі