ГоловнаЗастосування
Застосування

Застосування

Де застосовується продукція з кокосу

Підкатегорії

Для саду-городу, кімнатних рослин

Для саду-городу, кімнатних рослин

Вироби з кокосового волокна (койри) для квітів, невеликих садів, ландшафтного дизайну фірми Ko-Si (Словенія)

Тільки найкраще, що пропонує природа!

Вироби з кокосового волокна (койри):

 • Для захисту коріння і ґрунту плодових дерев та декоративних кущів
 • Для захисту коріння і ґрунту на грядки
 •  Бинти плодових дерев
 • Геотекстиль для контролю ерозії
 • Декоративні палички підтримки для рослин

Вироби з кокосового волокна (койри) забезпечують захист та підсилюють ріст і плодючість садових рослин, плодових дерев, декоративних рослин в горщиках, парниках та однорічних трав на крутих схилах. Також використовуються в ландшафтному дизайні.

Вироби зроблені з натуральних волокон кокосового горіха (койри), який є екологічно чистим, при вирощуванні, в процесі виробництва, і навіть коли ми його викидаємо.

Перегляд матеріалів ...

екологічні матеріали для будівництва та ремонту Дуже висока концентрація на порівняно невеликих площах автотранспорту, промислових підприємств та населення, призвело до того, що екологічна рівновага в містах принципово порушена. Враховуючи це, та той факт, що людина більшу частину свого життя проводить в оселі, екологічна безпека таких, приймає все більш гострий характер. Дивовижно, але факт, після проведених досліджень, у великих мегаполісах, самим забрудненим виявилось житло людини. Причиною того виявилося використання при будівництві та ремонті матеріалів абсолютно далеких від норм, відповідних екологічній безпеці. Що автоматично поставило під загрозу здоров’я людини.

Детальніше ...

пристовбурови кола з кокосового волокна (койри)

Пристовбурови зони будь-якої рослини вимагають уваги та регулярної турботи. Як правило, при наявності городу, на сад часу і не вистачає.

Та й не всі рослини легко піддаються прополці і розпушуванню, такі як айва, аґрус, рожеві кущі та інші насилу підпускають до своїх пристовбурових зон.

А прополка і розпушування фруктових дерев та рослин буває чревата ушкодженням коренів. А це важливо, тому що догляд за деревами,

чагарниками та кімнатними рослинами впливає на врожайність. Бур'яни, які ростуть в пристовбурових зонах мало того затримують вологу

у верхніх шарах ґрунту, поглинаючи її, але і забирають до 50% усіх поживних речовин, призначених вашій посадці.

Чудовий спосіб, який спрощує догляд - це мульчування кореневої зони пристовбуровими колами з кокосового волокна (койри).

Мульчующі пристовбурови кола мають різноманітну форму різних розмірів, що точно повторює кореневу зону або форму горщика та співпадає з задумом дизайну.

 

 

Властивості:

 • Виключає необхідність прополки
 • Полегшує догляд за сланкими і колючими рослинами
 • Створює доглянутий і красивий зовнішній вигляд саду та рослин у ґрунті та у горщиках
 • Підтримує ґрунт пухким, покращує структуру, аерацію і дренаж
 • Зберігає вологу, зменшує випаровування
 • Виготовляється з кокосового волокна (койри) з латексацією природним латексом, що є екологічно та безпечно для оточення

Переваги та можливості:

 • Доступний кожному покупцеві
 • Є рішенням проблем, що накопичилися у дачників, любителів кімнатних рослин та ландшафтного дизайну
 • Економічний для ландшафтного дизайну
 • Не має яскраво вираженої сезонності
 • Виготовляються з кокосового волокна (койри) та завдяки її природної властивості пропускає воду і рідкі добрива, дренаж і аерація ґрунту не порушується, а ґрунт не пересихає на сонці.
 • Протидіє росту бур'яну, плісені

Укладання:

 • Укладати виріб дуже просто: після прополки і розпушування, коло укладається навколо стовбура на ґрунт і по краю присипається землею або декоративної тріскою. Укладати можна в будь-який безсніжний період, у тому числі і влітку.

кола з кокосового волокна (койри) в ландшафтному дизайні  пристовбурови кола для дерев, кімнатних рослин з кокосового волокна (койри) пристовбурове коло з кокосової койри в горщику

Детальніше ...

Теплова та звукова ізоляція з кокосового волокна (койри) використовується:kosi-pr-s

 • Для тепло- та звукоізоляції покрівлі
 • Для тепло- та звукоізоляції стін, фасадів, міжповерхових перекриттів
 • Для ізоляції контактних поверхонь від шуму ходьби
 • В якості підложки під ламінат та паркетну дошку.

 

ОСОБЛИВОСТІ:

Кокосове волокно за своїм складом, є відмінним тепло- та звуко- ізолятором.

Структура кокосового волокна (койри) дозволяє йому не вбирати вологу і матеріал, завдяки цьому не гниє.

Тому що кокосове волокно не гниє, не засвоюється у гризунів і комах, стійке у вологому середовищі та завдяки своєму природному походженню, матеріал з кокосового волокна (койри) є ідеальним компонентом для жилих приміщень. Вироби з койра не подразнюють слизові оболонки і дихальні шляхи, і протягом багатьох років через старіння не змінюються.

Кокосове волокно перевірене на тепло- та звукоізоляції в будівництві.

І може прослужити протягом десятиліть.

 

Детальніше ...
Опубліковано в Застосування
0 Comments

 

Кокосовая пальмаКокосова пальма є найпоширенішою, цінною та крупною пальмою. Вона входить в десятку найважливіших дерев мира. Взагалі кокосова пальма як така, деревом ні виявляючись

Батьківщина кокосової пальми достовірно ні відома, але вчені допускають, що батьківщиною була Індонезія та країни Малайського архіпелагу.

Пальма заввишки може досягати двадцять-тридцять метрів, ширина рослини півтора-два метри, стовбур трохи зігнутий дугою і зазвичай нахилений у бік моря, без бічних гілок. Кожні три роки пальма скидає листя, маса одного листа в середньому становить дванадцять-чотирнадцять кілограмів. Рослина починає плодоносити тільки з сьомого року життя, але гарний врожай горіхів зібрати можна з дерева яке старіше.

Плід пальми, населення називає кокосовим горіхом, який досягає довжини до тридцяти сантиметрів і стільки ж у діаметрі. Під тонкою шкіркою кокоса знаходиться койр — (від kayaru — на мові малаялам, одній з Індійських, означає мотузка) волокниста оболонка, яка оточує тверду шкаралупу. Насіння кокосової пальми складається з м'ясистого шару завтовшки біля одного сантиметра, заповненеКокосовий горіх усередині білуватою або прозорою рідиною, що нагадує густе молоко по консистенції. Кокосове молоко приємного смаку, містить багато вуглекислоти, надає тонізуючу дію на організм людини, дуже живильне і корисне при ослабленні, перевтомі, нервових розладах організму. Плоди дозрівають за рік, групами по п'ятнадцять-двадцять кокосів. Доросла пальма дає близько п'ятдесяти горіхів, але при належному догляді - більше ста плодів.

Місцеві жителі в їжу використовують твердий продукт - копру, одержуваний з внутрішньої частини плода. Для отримання більшої кількості копри, кокосові горіхи розколюють навпіл, підсушують на сонячних ділянках. Через деякий час плоди обробляють, відокремлюють копру та складають у спеціальні дюжки. Копра містить до тридцяти відсотків жиру та використовується в кулінарії, в миловарній промисловості, а кокосові стружки використовують у кондитерських виробах для прикраси та як начинку.

Кокосова копраКокосову пальму використовують як плодову та декоративну рослину. Для місцевих мешканців екваторіальних та субекваторіальних країн пальма є дуже цінним будівельним матеріалом. З міцної деревини виготовляють меблі, балки та дошки для будівництва будинків. З листя пальми місцеві жителі виготовляють плетені вироби, які використовуються в господарстві та експортують в інші країни. Жителі Африки та узбережжя Атлантичного океану отримують цінне кокосове масло, яке використовується в парфумерії та в хімічній промисловості. Шкаралупа горіхів використовується як посуд для їжі і пиття, для сувенірів.

Дуже цінним продуктом є висушене та добре подрібнене ядро горіха - кокосова борошно. Для його приготування потрібні певні вміння. Для того щоб розрізані горіхи не пожовкли, їх потрібно сушити в тіні та кілька разів в день перевертати, для рівномірного просушування. Пакування кокосового борошна повинно бути з срібного непромокаючого паперу.

Для того щоб піднятися на високе дерево під час збору кокосів та зняти плід, збирачі плодів роблять на стовбурах надрізи, впираються ногами та деруться по пальмовому стовбуру. Верхівка молодих пальм, на яких плоди ще не дозріли, вживається в їжу як делікатес, з назвою пальмова капуста. Свіжий пальмовий сік, пальмовий цукор, вино широко використовуються місцевими жителями.

Так само, в багатьох районах, в якості збирачів використовують видресируваних мавп. Одна мавпа збирає 600-800 горіхів в день. Вартість видресируваної мавпи - близько 3000 USD. Вартість одного горіха становить близько 15 центів.

Кокосова койраКойр дуже цінується місцевими мешканцями, так як волокна койра мають велику міцність, сплетені з койра вироби не гниють ні в сухому стані, ні вологому, мало забруднюються. Період служби кокосової койри вище, ніж у штучних наповнювачів.

Волокнисту оболонку кокосового горіха, зчищають з поверхні певним способом з метою отримання відмінної, еластичної сировини - койра або койри. Потім кокосове волокно вимочують у воді до 10 місяців та віддають у сушку. Далі сировина направляється до виробників кокосових матраців у висушеному вигляді. Кокосову койру просочують латексом (латексують) та пресують в плити різних розмірів, або сплітають в циновки. Кокосова койра повинна бути просоченою натуральним латексом для підвищення еластичності і міцності.

Кокосове волокно відмінно підходить в якості наповнювача для ортопедичних матраців. Кокосова койра додає матрацу певну жорсткість, не піддається розкладанню та деформації. Для додання матрацу середньої жорсткості, койру комбінують з еластичним наповнювачем. Койра абсолютно не гігроскопічна (не вбирає вологу), має антибактеріальні та антиалергенні якості.

Для правильного формування у дітей хребта, при деяких захворюваннях опорно-рухового апарату у дорослих, лікарі рекомендують використовувати для профілактики безпружній жорсткий кокосовий матрац. Деяким людям дуже подобається спати на жорсткому ортопедичному матраці з кокосової койри. Кокосова койра володіє чудовою якістю екологічно чистого матеріалу, створює потужне позитивне біополе під час сну, робить сон здоровим.

З кокосового горіху та койри виготовляють ще багато інших виробів, про які ми розповімо на нашому сайті