ГлавнаяПродукция
Продукция

Продукция

Подкатегории

Для мебельной промышленности

Для мебельной промышленности

icon koira kokosovaya
Тропічний фрукт, який ми часто бачимо в рекламі відомої кокосової шоколадки, є «постачальником» не тільки молока і їстівної м'якоті,

але і унікального матеріалу - койри. Різні виробники використовують різні формулювання: кокосова койра,

кокосова плита - будьте впевнені, мова йде про одне й теж.

 

Кокосова плита - натуральний наповнювач із спресованих кокосових волокон (койри), кокосова плита - койра

просочених спеціальним складом на основі натурального латексу.

Надзвичайно міцний і довговічний, додає пружність і жорсткість матрацу.

Найчастіше для виготовлення матраців застосовується кокосова плита товщиною 1 см, але в моделях, рекомендованих

для людей з великою вагою, використовується кокосова плита товщиною 3 см.

 

Кокосове волокно (койра) сьогодні активно використовується при виробництві матраців.

Натуральний наповнювач, який неможливо повторити за допомогою штучних матеріалів, передає кокосовим матрацам багато корисних властивостей.

  • По-перше - завдяки пористості і волокнистій структурі койри матрац чудово вентилюється, причому незалежно від товщини шару.Це означає - ніякої прілості та неприємного запаху.
  • По-друге - жорсткість койри забезпечує необхідний ортопедичний ефект, особливо - в поєднанні з незалежним пружинним чи латексним блоком.Тому матраци на основі кокосової койри прекрасно підходять для профілактики хвороб опорно-рухового апарату.Жорсткість матраца визначаться за ступенем жорсткості наповнювача і кількістю шарів - чим їх більше, тим жорсткіше матрац.
  • По-третє - кокосовий матрац буде служити вам десятиліттями навіть при великому навантаженні, адже завдяки структурі і жорсткості наповнювача він стає зносостійким, міцним і довговічним.
  • По-четверте - кокосове волокно абсолютно не вбирає вологу. Тому у постільних кліщів та інших підозрілих мікроорганізмів - немає жодних шансів.

Ми здійснюємо постачання високоякісних латексованих плит з кокосового волокна (койри) для виробництва матраців і м'яких меблів.
Плити виробляється з кокосового волокна, механічно скрученого для додання властивостей пружності листа, в наслідок волокна з'єднуються між собою за допомогою латексу.

WWW.UKRKOKOS.COM.UA пропонує поставки настилу з латексованого кокосового волокна (койри), виробленого у відповідності до вимог замовника, за вигідною ціною.
Повідомте нам Ваші вимоги до товщині продукту і відсотку вмісту в ньому латексу.

Просмотр материалов ...
Автор
Опубликовано в Для сада-огорода, комнатных растений и ландшафтного дизайна
1 Comments
Оцените материал
(1 Голосовать)
Предлагаем Вашему вниманию садовый бинт из кокосового волокна (койры) Садовый бинт представляет собой ленту из натурального экологического материала кокосового волокна (койры), скрепленного натуральным латексом. Благодаря природным свойствам, материал имеет пористую…
Подробнее ...
Опубликовано в Для ремонта и строительства
0 Comments
Оцените материал
(0 голосов)
Предлагаем Вашему вниманию экологически чистую подложку (подкладку) под паркетную доску или ламинат из кокосового волокна (койры) европейского производителя Экологически чистая подложка под ламинат, паркетную доску изготавливается из кокосового волокна (койры)…
Подробнее ...
Автор
Опубликовано в Для сада-огорода, комнатных растений и ландшафтного дизайна
1 Comments
Оцените материал
(6 голосов)
Мульчирующий пристволовой круг изготовлен из прессованного кокосового волокна (койры) и имеет двухстороннюю пропитку натуральным латексом. Благодаря чему диск сохраняет свои свойства до 5 лет. Мульчирующий круг используется для защиты (мульчирования)…
Подробнее ...